Запорізька молодь відзначилися на «Кубку білої пантери»

437

14 січня у Києві пройшли змагання з легкоатлетичних стрибків “Кубок Білої Пантери”, організовані  на честь видатної легкоатлетки чемпіонки світу, бронзової призерки Олімпійських ігор, триразової чемпіонки Європи, заслуженого майстра спорту України Ольги Саладухи, яка і є безпосередньою організаторкою змагань.

Довгоочікувані змагання показали, що ні повномасштабне вторгнення росії, ні щоденні загрози ракетних ударів не відіб’ють у наших дітей бажання розвиватися, перемагати і прославляти Україну. Цього разу учасників навіть більше, ніж було торік – 229 спортсменів з усіх регіонів України.

Взяли участь у Кубку і представники прифронтового Запоріжжя. Вихованці Володимира Івановича Ульянченка та Артура Ленуровича Суюнова виступили вельми успішно!

У секторі стрибків у висоту Марк Яценко став переможцем серед юнаків до 18 років, з результатом 180 см.(тр.Суюнов А.Л.). Анастасія Козуб виборола друге місце серед дівчат до 17 років, з результатом 160 см. А Владислава Кіндякова теж була другою серед дівчат до 16 років, з результатом 155 см. (обидві – тр.УльянченкоВ.І.).

У коронному виді винуватиці змагань, Ольги Саладухи – потрійному стрибку, третім серед юнаків до 18 років, був Олег Єрохін, який в кращій спробі показав результат  12.47 см. (тр.Ульянченко В.І.).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України