Запорізька школярка виборола три медалі змагань з легкої атлетики у Львові

190

Минулого тижня Львів приймав два національні старти з легкої атлетики. У п’ятницю в Манежі Львівського державного університету фізичної культури відбувся  25-й ювілейний Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту.

У змаганнях серед дівчат до 18 років виграла змагання 16-річна запоріжанка Анастасія Козуб. Учениця запорізької гімназії №28 Анастасія Козуб в переможній спробі здолала 165 сантиметрів. Однак одразу після змагань у своїй категорії вийшла в сектор разом з дівчатами U20. Серед старших атлеток Анастасія посіла третє місце, з результатом 1,60.

А вже наступного дня у манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Тут Анастасія Козуб знов відзначилася у секторі стрибків у висоту – з результатом 1,60 посіла третє місце.

Тренує атлетку Володимир Іванович Ульянченко.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України