Запорізька школярка здобула чотири медалі чемпіонату України з плавання

388

У Броварах відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків. Запорізьку область представили на змаганнях 17 спортсменів. Найкращі результати показала 12-річна Марія Крук

Учениця 6-А класу ЗСШФК №18 виборола срібло чемпіонату України на дистанції 200 м брасом (2:58.93) та бронзу на 100-метрівці цим же стилем (1:23.13). А також Марія посіла друге місце у змаганнях з плавального багатоборства, а саме триборства брасом. Крім того школярка стала бронзовою призеркою чемпіонату України у складі змішаної естафети естафеті 4×50 м вільним стилем. Третє місце посіла запорізька команда к складі: Ростислав Старчевський, Дар’я Заряєва, Марія Крук та Андрій Колесник  (1:53.45).

Тренує Марію Крук Наталія Володимирівна Дубінченко (СДЮШОР “Мотор Січ”).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України