Запорізькі учні долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу  “Рух це здорово”

701

Близька сотні запорізьких учнів сьогодні зібралися у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай», аби долучитися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “Рух це здорово”, що проводиться з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства Освіти та науки України.

Мета заходу формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризація та подальший розвиток фізичного виховання та спорту серед учнів України, як важливого чинника захисту власного здоров’я, залучення учнівської молоді до активності, презентація нових видів рухової активності.

Захід “Рух це здорово” відбувся в усіх регіонах України на центральних вулицях та паркових зонах, стадіонах і інших місцях. Центральним місцем проведення став Житомир, де зібралося близька тисячу представників учнівської молоді.

Що стосовно Запоріжжя – учні з радістю провели час у центральному парку, змагаючись в естафетах, перетягуванні канату, боротьбі на поясах.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів