Запорізький школяр став чемпіоном світу з веслування у каное-четвірці

4595

Надзвичайно успішним для збірної України став чемпіонат світу з веслування серед юніорів і молоді, який відбувся у Сегеді. Наша команда завоювала 5 медалей, в тому числі 2 золоті!

Одну з нагород найвищого ґатунку допоміг вибороти Україні запорізький школяр, учень 11 класу запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 м Микита Тесса, який виступав у складі каное-четвріки на дистанції 500 м.

Каноїсти-юніори Ярослав Верблюд/ Олександр Руденко (Київська)/ Микита Тесса (Запорізька)/ Віталій Пристай (Івано-Франківська) у  фіналі блискуче перемогли угорський екіпаж – 1.34,97 проти 1.35,35! Українці вже зі старту вийшли вперед і упродовж всієї дистанції конкурували з екіпажем-господарем змагань. Показали характер, реалізували підготовку і стали чемпіонами!

Додамо, що наставники Микити Тесси – Олександр Токарев та Євген Морозов,  спортсмен представляє міську ДЮСШ «Локомотив».

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України