Завершилась першість столиці з баскетболу 3×3 серед студентів технікумів та коледжів

1284

 14 лютого в спортивній залі Коледжу морського і річкового флоту Державного університету інфраструктури та технологій відбулась Першість з баскетболу 3х3 серед студентів столичних технікумів і коледжів.

Змагання урочисто відкрили та побажали учасникам чесної боротьби член Ради і президії Федерації баскетболу України, президент Асоціації ветеранів баскетболу України, дворазовий чемпіон Європи та світу серед ветеранів, заслужений тренер України Володимир Карпухін та представник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Жанна Кудинська.

В змаганнях брали участь 18 команд з 17 провідних технікумів і коледжів столиці. Чоловічі баскетбольні команди змагалися в чотирьох підгрупах по чотири команди кожна. Долю ж головних нагород змагань вирішувала вісімка кращих, які посіли перші два місця в своїх підгрупах.

В підсумку команди призери розташувалися таким чином: золоті нагороди завоювала команда Київського коледжу зв’язку – 1, срібні нагороди вибороли студенти Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ, бронзові нагороди отримала команда Київського коледжу зв’язку – 2.

Вітаємо переможців, призерів і учасників змагань та бажаємо і в подальшому удосконалювати свої вміння в баскетболі.

Дякуємо Федерації баскетболу України і Володимиру Карпухіну за гарну організацію змагань та популяризацію баскетболу серед студентської молоді столиці!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів