Завершилася обласна Спартакіада учнів закладів загальної середньої освіти 2017-2018 навчального року

24

У змаганнях прийняли участь 33 команди міст, районів та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Херсонської області. На І етапі (внутришкільному) прийняли участь понад 12500 учнів, на ІІ (першості міст, районів, ОТГ) – понад     6500 учнів, на ІІІ (обласному) – більше 3000 школярів.

Змагання проводились з 13 видів спорту: 7 – обов’язкових та 6 видів спорту за вибором (3 з яких зараховувались до загальнокомандного заліку).

Переможцями та призерами в обов’язкових видах програми стали:

Волейбол:

Юнаки:                                                         Дівчата:

І – м. Нова Каховка;                                           І – м. Нова Каховка;

ІІ – Олешківський район;                                    ІІ – м. Херсон;

ІІІ – Голопристанський район.                             ІІІ – Нововоронцовський район.

Баскетбол:

Юнаки:                                                             Дівчата:

І – м. Херсон;                                                      І – м. Гола Пристань;

ІІ – м. Каховка;                                                    ІІ – м. Нова Каховка;

ІІІ – м. Нова Каховка.                                            ІІІ – м. Каховка.

 

             Футбол:                                                               Легка атлетика:

І – Генічеський район;                                         І – м. Нова Каховка;

ІІ – м. Херсон;                                                   ІІ – Олешківський район;

ІІІ – Скадовський район.                                     ІІІ – м. Херсон.

 

 «Шкіряний м’яч» (вікова група U – 12):                      «Старти надій»:

І – ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, м. Херсон;                       І – гімназія, м. Нова Каховка;

ІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, м. Гола Пристань;              ІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, м. Скадовськ;

ІІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, м. Каховка.                      ІІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, м. Берислав.

«Козацький гарт»

                              І – Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського району;

ІІ – ЗОШ І-ІІІ ст., м. Каховка;

ІІІ – Сірогозька ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньосірогозького району.

У видах спорту за вибором:

     Крос легкоатлетичний:                                                  Стрільба кульова:

І – Олешківський район;                                             І – м. Каховка;

ІІ – м. Херсон;                                                          ІІ – Скадовський район;

ІІІ – Великолепетиський район.                                   ІІІ – м. Херсон.

 

Теніс настільний :                                                        Плавання:

І – м. Херсон;                                                        І – м. Херсон;

ІІ – Великолепетиський район;                                 ІІ – Генічеський район;

ІІІ – Олешківський район.                                         ІІІ – Великолепетиський район.

Волейбол пляжний:

             Юнаки:                                                              Дівчата:

І – м. Нова Каховка;                                                      І – м. Херсон;

ІІ – Олешківський район;                                                ІІ – Олешківський район;

ІІІ – м. Херсон.                                                             ІІІ – м. Нова Каховка.

«Олімпійське лелеченя»:

                                     І – ЗОШ І-ІІІ ст. № 46, м. Херсон;

ІІ – Чорнобаївський НВК Білозерського району;

ІІІ – ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, м. Берислав.

Для підведення підсумків загальнокомандного заліку команди міст, районів та ОТГ були розбиті на 3 групи за загальною кількістю учнів у цих територіальних одиницях:

І група – більше 2000 учнів, ІІ група – від 1000 до 2000 учнів, ІІІ група – менш, ніж 1000 учнів.

Переможцями та призерами обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2017-2018 навчального року стали:

І група.                                     ІІ група.                                      ІІІ група.

І – м. Нова Каховка;          І – Каланчацька ОТГ;              І – Хрестівська ОТГ;

ІІ – м. Каховка;                 ІІ – Великолепетиський район;  ІІ – ОТГ Асканія-Нова;

ІІІ – м. Херсон.                  ІІІ – м. Гола Пристань.            ІІІ – Музиківська ОТГ.

Команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 м. Херсона – переможець обласних змагань з футболу «Шкіряний м’яч» (вікова група U-12), здобувши перемогу у зональних змаганнях, потрапила до Всеукраїнських фінальних змагань, які проходили з 13 по 15 червня 2018 року у м. Івано-Франківську, і посіла почесне 7 місце.

У Всеукраїнському фіналі Шкільної волейбольної ліги команда дівчат  Улянівської ЗОШ І-ІІІ ст. Скадовського району (2004 р.н. і молодше) зайняла 6 місце, а команда дівчат Зміївської ЗОШ І-ІІІ ст. Бериславського району (2001 р.н. і молодше) – 12 місце з 18 команд.

Вітаємо переможців та призерів змагань з успіхом та бажаємо наступних перемог!

Херсонське обласне відділення (філія) КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів