Змагання з футболу серед школярів відбулись у Чернівцях

2162

У м. Чернівці проходили фінальні змагання з футболу в залік обласної Спартакіади школярів. За наслідками зональних змагань до фіналу вийшло три команди з районів області: Сокирянського, Хотинського та Глибоцького. Темп фінальних  змагань був дуже високий, боротьба тривала до останніх хвилин. Збірною командою Глибоцького району було зіграно дві гри. З рахунком 3:2 глибочани здобули перемогу в боротьбі за м’яч з командою Хотинського району. Також перемогли команди Хотинського району і Сокирянські школярі. Зігравши гру з командою Сокирянського району з рахунком 1:1, після матчевих пенальті глибоцькі футболісти здобули перемогу. Відповідно друге місце посіла команда Сокирянського району, третє – Хотинчани.

Кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і гравців команд тому, що рівень підготовки всіх команд був доволі високий.

Вже під час підготовки до фінальних змагань учасники команди були налаштовані на перемогу, адже тренували команду досвідчені тренери – тренери-викладачі з футболу Глибоцької РДЮСШ: П. Г. Стрельчук, С. А. Лютик, С. А. Заболотний та вчитель фізкультури Кам’янської ЗОШ – І. М. Щербань.  

До збірної команди ввійшли учні закладів освіти району:

Булига Віталій (Опришенська ЗОШ), Чорней  Олександр (Чагорська ЗОШ), Стратейчук Віталій, Попович Дмитро, Бордіян Дмитро, Чоботарь Ілля (Молодійська ЗОШ),Фрунза Іван (Димківський НВК), Скутарь Іон, Бурла Денис (Карапчівський ліцей), Стронський Руслан, Циганчук Віталій (Тарашанська ЗОШ), Борош Денис, Семенюк Данієле (Сучевенська ЗОШ), Лазурко Павло, Дутка Роман, Долинюк Андрій, Воробець Дмитро (Камянська ЗОШ), Попеску Дмитро (Турятський НВК),Жижій Борис (Старововчинецький ліцей).

Кращим гравцем матчу визнано Фрунзу Івана (Димківський НВК).

Сподіваємось, що здобутий Кубок (вперше за 12 років) стане вдалим початком перемог в поточному навчальному році.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів