Змагання з футболу відбулисьу Маріуполі

1047

3-4 жовтня 2018 року на спортивних майданчиках міста Маріуполь відбулися змагання з футболу, присвячені «Дню працівника освіти». Так привітати своїх викладачів зі святом вирішили команди учнів 9-11 класів гімназій, ліцеїв, навчально-виховних комплексів Південної зони Донецької області.

За рішенням суддівської колегії команди провели жеребкування та ігри у двох підгрупах. 3 жовтня на своїх спортивних базах юних футболістів приймали ДЮСШ №2 та ЗЗСО №65. Кожна команда намагалася вийти в наступне коло змагань, але удача була на боці більш вдалих футболістів.
4 жовтня по дві кращі команди з кожної підгрупи були запрошені на стадіон «Олімп», де і продовжили цікаву боротьбу.

Емоційними та напруженими виявилися ігри за звання кращих. У півфіналі команда Морського ліцею обіграла команду Технологічного ліцею (4:2), а футболісти Технічного ліцею перемогли спортсменів школи – гімназії № 27 (3:1). У боротьбі за третє місце перемога була на боці команди школи-гімназії № 27 (2:1).

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України вітає команду Морського ліцею, яка з рахунком 1:0 перемогла футболістів команди Технічного ліцею та посіла перше місце.

Перемога юних моряків стала гарним подарунком їх викладачам до свята.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів