Змагання з гирьового спорту відбулись у Борисполі

1969

13 жовтня 2018 року в спортивному залі Бориспільської ДЮСШ Київською обласною федерацією гирьового спорту та Бориспільською ДЮСШ була проведена першість Київської області з гирьового спорту серед юнаків (двоєборство) та дівчат (ривок).

У змаганнях брали участь команди Києво-Святошинського району, Бориспільського району та м. Бориспіль (всього 65 учасників).

Вихованці ДЮСШ м. Борисполя показали гарний рівень підготовки та здобули наступні перемоги.

У віковій категорії 2007 року народження і молодше (вага гирі 4 кг) серед дівчат Єфременкова Поліна (до 35 кг) та Волик Таїсія (понад 35 кг) вибороли 2 місце – у обох 230 підйомів; серед юнаків здобули – 2 місце Борисенко Максим та 3 місце Перехрест Артем (до 35 кг).

У віковій категорії 2005-2006 років народження (8 кг – вага гирі):

1 місце – Єкімовська Вікторія (до 50 кг) – 119 підйомів, виконала І юнацький розряд;

1 місце – Корнієнко Іван ( до 50 кг) -230  підйомів .Виконав І юнацький розряд;

У віковій категорії 2003-2004 років народження (12 кг – вага гирі):

1 місце – Євтушенко Влад (до 55 кг) – 154 підйоми;

2 місце – Маковецький Максим (понад 65 кг) – 160 підйомів;

У віковій категорії 2000-2003 років народження (16 кг – вага гирі):

1 місце – Мельник Артур (до 80 кг) – 72 підйоми.

Змагання стали відбірковими до чемпіонату Київської області серед школярів, юнаків та дівчат, які відбудуться 27 жовтня в м. Бориспіль за сприяння та організації Київської обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.