Змагання з легкої атлетики серед учнів ЗПО завершились на Херсонщині

2250

25 квітня 2019 року відбулися змагання з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти у 2018-2019 навчальному році.

Змагання проходили у м. Нова Каховка на легкоатлетичному ядрі стадіону „Енергія”.

У програму Спартакіади входили такі види змагань легкої атлетики: біг – 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м; стрибки у довжину; штовхання ядра та естафета 4 х 100 м.

Команди юнаків та дівчат складалися з 8 учнів. Кожен учасник мав право виступати в одному виді програми та естафеті.

На попередньому етапі (першість навчальних закладів) взяли участь понад 2000 учнів.

У фінальній стадії змагань брали участь 11 команд юнаків та 5 команд дівчат, 128 учасників.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином:

юнаки:

І місце – ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка»;

ІІ місце – ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона»;

ІІІ місце – Новокаховський професійний електротехнічний ліцей;

 дівчата:

І місце – Новокаховський професійний електротехнічний ліцей;

ІІ місце – ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка»;

ІІІ місце – ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну».

В особистому заліку чемпіонами та призерами стали:

                                                                   Біг 100м.                                                 Юнаки:

І місце – Боровик Роман (НКПТУ № 14) – 11,86;

ІІ місце – Бончуков Андрій (ХВПУ № 2 ) – 12,59;

ІІІ місце – Глушко Денис  (НВПУ) – 12,66.

Дівчата:

І місце – Коваль Діана (ХВПУСД) – 14,96;

ІІ місце – Васільєва Вікторія  (НКПТУ № 14) – 15,32;

ІІІ місце – Гаркуша Анна (НВПУ) – 15,37.

Біг 400 м.

Юнаки:

І місце – Бурдейний Олександр  (ПТУ №14) – 58,13;

ІІ місце – Фазаіров Рідван (ВПУ №2) – 59,59;

ІІІ місце – Цурепа  (ХПСЛ) – 1.00,8.

 Дівчата:

І місце – Шаповал Олександра (НКПТЕЛ) – 1.10,45;

ІІ місце – Зінченко Анна (ПТУ №14 – 1.13,7;

ІІІ місце – Ярошенко Ілона (НВПУ) – 1.20,4.

 Біг 800 м.

Юнаки:

І місце – Корольов Віктор  (ПТУ №14) –  2.20,12

ІІ місце – Перепелиця Сергій (ВПУ №2) – 2.20,88

ІІІ місце – Локтіонов Павло (ПМЛ ХДПА) – 2.25,26

Дівчата:

І місце – Прокопчук Аліна (НКПЕТЛ) – 2.49,9;

ІІ місце – Катречко Діана (ХВПУСД) – 2.49,13;

ІІІ місце – Щербак Ганна  (ПТУ №14) – 3.06,14.

Біг 1500 м.

 Юнаки:

І місце – Дерновий Віктор (БПТУ) – 4.37,82;

ІІ місце – Сасін Євген (ВПУ №2 ) – 4.49,95;

ІІІ місце – Гладков Богдан (НКПЕТЛ) – 4.58,77.

Стрибки у довжину.

 Юнаки:

 І місце – Бобков Даниіл  (НКПЕТЛ ) – 6.00;

ІІ місце – Нечипась Артем (ХПСЛ) – 5.56;

ІІІ місце – Солодухін Павло (ПТУ №14) – 5.44.

Дівчата:

І місце – Горєлова Марія (НКПЕТЛ) – 5.62;

ІІ місце – Ткаченко Марина (ПТУ №14) – 3.90;

ІІІ місце – Воробйова Аліна (ХВПКУ) – 3.85.

Штовхання ядра.

 Юнаки:

І місце – Федоров Даниіл (НКПЕТЛ) – 14.96;

ІІ місце – Шульженко Олександр (НВПУ) – 12.70;

ІІІ місце – Івін Олександр (ЧПАЛ) – 12.58.

Дівчата:

І місце – Спасьонова Олена (ПТУ №14) – 8.75;

ІІ місце – Волошина Владислава (ХВПКУ) – 7.51;

ІІІ місце – Мороз Валентина (НВПУ) – 7.39.

Естафета 4 х 100 м.

Юнаки:                                                  

І місце – ВПУ №2  – 49.70

ІІ місце – НКПЕТЛ  – 49,77

ІІІ місце – ПТУ №14 – 49,78

Дівчата:

І місце – НКПЕТЛ  – 1.00,2;

ІІ місце – ПТУ №14 – 1.02,4;

ІІІ місце – ХВПУСД – 1.01,18.

Учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

 

Коментарі

коментарів