Змагання з настільного тенісу серед коледжів та технікумів

1203

23 березня 2018 року у залі для настільного тенісу спеціалізованої школи № 33 ім. Василя Симоненка Черкаської міської ради відбулися змагання з тенісу настільного за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: коледжі та технікуми (Черкаська територіальна група). У заході взяли участь 12 спортсменів із 6-ти освітніх закладів Черкащини.

Змагання проходили по колу серед юнаків та дівчат, де за підсумками особистих зустрічей визначались місця у командному заліку.

В особистому розряді серед дівчат призові місця розподілились таким чином: І місце ‒ Тетяна Олефіренко (Черкаський художньо-технічний коледж); ІІ ‒ Олена Лінчевська (Черкаський державний бізнес-коледж); ІІІ ‒ Юлія Онопрієнко (Золотоніський коледж ветеринарної медицини);

У особистому розряді серед юнаків призерами стали: І місце ‒ Павло Кушнір (Черкаський державний бізнес-коледж); ІІ ‒ Даниіл Антонченко (Смілянський коледж харчових технологій); ІІІ ‒ Давид Струтин (Золотоніський коледж ветеринарної медицини).

У командному заліку на п’єдесталі пошани команди розташувались таким чином: І місце ‒ команда Черкаського державного бізнес-коледжу (Павло Кушнір та Олена Лінчевська); ІІ ‒ команда Черкаського художньо-технічного коледжу (Сергій Волков та Тетяна Олефіренко); ІІІ ‒ команда Золотоніського коледжу ветеринарної медицини (Давид Струтин та Юлія Онопрієнко).

Черкаське обласне відділення вітає переможців та призерів змагань з тенісу настільного та бажає успіхів у майбутніх звитягах.

Черкаське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів