Змагання з настільного тенісу відбулись у Маріуполі

920

24 – 25 травня на спортивній базі Вищого металургійного професійного училища (ПТУ№ 99) відбулися змагання з настільного тенісу Спартакіади закладів професійної освіти міста Маріуполя. В змаганнях взяло участь 8 команд. По два юнаки та дві дівчини з кожної команди змагалися за свої навчальні заклади. Головна суддівська колегія поділили команди по групах та визначила систему гри. Переможці підгруп зустрілись у фіналі, команди, які посіли другі місця у підгрупах,  боролися за третє місце.

Переможцем змагань стала  команда Професійного машинобудівного ліцею (ПТУ№ 4), друге місце посіла команда Вищого металургійного професійного училища (ПТУ№ 99), почесне третє місце вибороли представники Центру професійно-технічної освіти (ПТУ № 3).

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, грамотами, медалями, кубком Маріупольського Управління молоді та спорту.