Змагання з перетягування канату серед студентів пройшли у столиці

1961

У місті Києві 18 листопада в легкоатлетичному манежі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного відбувся відкритий Кубок міста Києва та Кубок України з перетягування канату серед студентів в приміщенні.

На урочистому відкритті з початком яскравих змагань учасників та гостей заходу привітав голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, який також нагородив жіночу команду Національного університету біоресурсів і природокористування України державними відзнаками – посвідченнями Майстрів спорту України.

Загалом у змаганнях з перетягування канату взяло участь 15 чоловічих та 7 жіночих команд з більшості куточків України, а почесними учасниками змагань стала чоловіча команда окремого полку Президента України – учасники ігор нескорених, які продемонстрували неабияке бажання до перемоги.

Змагання відбувалися у дружній атмосфері і не дивлячись на морозний день у спортивному манежі було дуже спекотно, адже баталії між учасниками заходу не давали сумувати гостям та вболівальникам.

Серед чоловічих команд чемпіонами Кубку України, а також його бронзовими призерами стали команди Київського національного торговельно-економічного університету КНТЕУ-1 та КНТЕУ-2 відповідно, срібні ж нагороди у студентської збірної Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіПУ).

Серед жіночих команд лідери незмінні. Відповідно золото у КНТЕУ, а срібні нагороди у студенток НУБіПУ. Бронзовими ж призерами Кубку України стали представниці Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів