Змагання з волейболу між факультетами відбулись у ТНТУ ім. Івана Пулюя

354

Міжфакультетський турнір з волейболу відбувся у Тернопільському технічному університеті імені Івана Пулюя. Проходили змагання у спортивному залі «Політехнік». Результати волейбольних баталій виявились такими: ІІІ місце здобула команда факультету прикладних інформаційних технологій та інженерії (ФПТ, капітан Фурман Олег, ЕТ-12), ІІ місце у команди факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС, капітан Павлік Володимир, СІ-32), а переможцем турніру стала команда факультету інженерії машин, спорту та технологій (ФМТ, капітан Флісак Юлія, МН-11).

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вітає переможців і призерів змагань – ідеться у дописі на сторінці кафедри у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України