Фінальні змагання Спартакіади з волейболу відбулись на Херсонщині

2310

18 грудня 2018 року відбулися фінальні змагання з волейболу за програмою обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році. Змагання проходили у спортивних залах Новокаховської ДЮСШ та Новокаховської гімназії.

На попередньому етапі (першість місць, районів та ОТГ) взяли участь 214 команд (з них 102 дівочі), понад 2000 учнів (з них – понад 1000 дівчат).

Обласні змагання проводились в три етапи: попередні регіональні, зональні та фінальні змагання.

У попередніх регіональних змаганнях брали участь 70 команд (з них 35 дівочих) у кількості 700 учнів (з них 350 дівчат), у зональних змаганнях – 46 команд (з них 23 дівочих) у кількості 460 учнів (з них – 230 дівчат).

5 збірних команд юнаків та 6 збірних команд дівчат, які стали переможцями зональних змагань (110 учнів, з них 60 дівчат) вибороли право змагатися у фінальному етапі змагань. Місто Нова Каховка, а також Виноградівська та Хрестівська ОТГ були представлені одразу дівочими та юнацькими командами, які наряду з юнацькими збірними командами м. Херсона і Голопристанського району та дівочими командами Скадовського, Нижньосірогозького районів і Чулаківської ОТГ боролися за призові місця.

У завзятій боротьбі командні місця розподілилися наступним чином:

юнаки:

І місце – м. Нова Каховка;

ІІ місце – Виноградівська ОТГ;

ІІІ місце – м. Херсон;

V місце – Голопристанський район;

V місце – Хрестівська ОТГ.

дівчата:

І місце – м. Нова Каховка;

ІІ місце – Виноградівська ОТГ;

ІІІ місце – Скадовський район;

ІV місце – Чулаківська ОТГ;

V місце – Хрестівська ОТГ;

VІ місце – Нижньосірогозький район.

Команди-переможниці та призери були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів. Гравці цих команд – медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів