Зустріч з відомими спортсменами присвячена дню фізичної культури і спорту України

438

Напередодні Дня фізичної культури і спорту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» відбулась зустріч учнів першого курсу і викладачів закладу з відомими спортсменами, що присвятили своє життя академічному веслуванню – майстром спорту України срібним призером чемпіонату світу, бронзовим призером чемпіонату Європи Георгієм Бертелецьким, майстром спорту Катериною Козир та майстром спорту, бронзовою призеркою чемпіонату Європи 2022 року Анастасією Козир.

Актова зала зібрала більше 120 слухачів. Гості розповідали про свій спортивний досвід, як почали займатися академічним веслуванням і зробили перші кроки в спорті, коли і які спортивні вершини вони підкорили.

Учні задавали багато запитань про перші досягнення спортсменів, відчуття під час участі у міжнародних змаганнях, які інші види спорту їм близькі або якими вони можливо захоплювались раніше. Гості також давали поради щодо відвідування спортивних секцій, розповідали про користь від занять спортом, а також про складнощі, що виникають під час навчання.

Час пролетів непомітно. Домовились, що подібні зустрічі обов’язково відбуватимуться і в майбутньому.

Щиро дякуємо адміністрації закладу і керівнику фізичного виховання ДПТНЗ «МЦЮМ м.Києва» Раймону Олексію Євгеновичу за підтримку і розвиток фізичної культури серед здобувачів освіти навчального закладу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів