Cемінар-практикум проедено у Чернівецькій області

529

З метою підвищення фахового рівня вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у приміщенні ФОК «Олімпія» проведено семінар-практикум з головами методичних об’єднань вчителів фізичної культури територіальних громад області.

На семінарі презентувались нові модулі (види спорту), які включені до навчальної програми з фізичної культури. Вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. № 33 Володимир Барчук, Віктор Слободян та Марина Мироник ознайомили присутніх з правилами, інвентарем та методикою навчання кофболу, петанку та фізбі алтимат та продемонстрували фрагменти змагань з цих видів спорту.

Директор ДЮСШ «Буревісник» зі своїми тренерами та учнями продемонстрували фрагменти гри у флорбол. Для занять цим доступним видом спорту на уроках фізичної культури зовсім не треба великих фінансових затрат. А гра надзвичайно емоційна і цікава. Учні з радістю будуть нею займатись. Голова обласної федерації бадмінтону Юрій Ячнюк зі студентами факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ ім. Ю.Федьковича ознайомили присутніх з методикою викладання бадмінтону на уроках фізичної культури.

Олена Мороз ознайомила учасників семінару з правилами і інвентарем та методикою викладання черлідінгом. Учасники семінару подякували за цікаво організований захід.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

 

Коментарі

коментарів