«Challenge Festʼ2023» зібрав майже 170 тисяч учасників

1482

Центральний захід всеукраїнського «Challenge Fest» відбувся сьогодні у Києві, в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного. Більше тисячі дітей на двох десятках локацій змагалися, проводили показові вступи, пробували нові виду спорту і активності.

Усі охочі могли зіграти у бадмінтон, футбол і футбоулінг, зануритися у віртуальну реальність, взяти участь у забігу з елементами біатлону, метанні на влучність, випробувати симулятори польоту велогонок, подолати смугу перешкод «Козацька ліга», спробувати бейсбол, спортивне орієнтування, естафети «Cool Games», подивитися показові виступи з Workout і багато іншого.

Родзинкою ж став наш традиційний «Челендж рухової активності», в якому не буває тих, хто програв, – лише переможці. Адже завдяки руху ми стаємо сильнішими, здоровішими, впевненішими у собі!

Звісно, «Challenge Fest», який традиційно присвячується Дню Працівника освіти і є символічним Всеукраїнським Днем учнівського спорту, відбувався не лише у столиці. Майже 170 тисяч учнів та учениць з більш як 1400 закладів освіти по всій Україні долучилися до активностей!

Також нині відзначили чемпіонів і призерів V Гімназіади України. Лише у фіналах з різних видів спорту взяли участь понад 2600 учасників із 1460 закладів освіти, а у відбіркових змаганнях – 50 тисяч учнів та учениць! Захоплення спортом та цікавими спортивно-масовими заходами серед учнів постійно зростає і попри всі обставини наші діти залишаються лідерами на світовій арені.

Дякуємо воїнам ЗСУ, які захищають право наших дітей на розвиток і реалізацію!

Дякуємо Президенту України за ініціативу «Пліч-о-пліч», яка передбачає проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед здобувачів освіти у 2023-2024 за підтримки Президента України!

Дякую вчителям, викладачам фізичної культури та виховання, тренерам з видів спорту, представникам освітньої та спортивної сфер, які працюють заради здорового майбутнього нашої молоді!

І, звісно, вдячні нашим почесним гостям, які сьогодні знову ненадовго відчули себе учнями й ученицями і долучилися до нашого «Challenge Fest»:

заступнику міністра освіти і науки України Андрію Вітренку, народним депутатам України Юлії Гришиній, Івану Крульку, Ігорю Молотку, заступниці голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, призерці Олімпійських ігор Олені Говоровій, президенту Спортивної студентської спілки України Євгенію Імасу, президенту Української федерації учнівського спорту Роману Гребі, керівнику Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного Олександру Москаленко та великій команді Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів