«Challenge Fest» пройшов у Донецькій області

925

24 вересня 2019 року одночасно в усіх регіонах України відбувся новий спортивно-масовий захід «Challenge Fest».

Основною метою Challenge Fest є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення якомога більше учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Місцем проведення свята в Донецькій області обрано спортивний стадіон закладу загальної середньої освіти № 22 міста Краматорськ.

Організаторами свята виступили: Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, відділення Національного олімпійського комітету в Донецькій області та управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Участь в заході взяли більше 150 школярів з 10 закладів загальної середньої освіти. Після звучання державного гімна України, учасників свята вітали спортсмени з гуртка Бойовий спас під керівництвом Олега Вотчеля та група підтримки спортивного клубу «Багіра» під керівництвом Оксани Власенко.

З великим задоволенням школярі, судді та глядачі виконували руханку, яку провели для всіх присутніх, дівчата з групи підтримки. Всі учні, учасники заходу змагались в естафетах з Всеукраїнських шкільних ігор «Cool Games». Школярі взяли участь в семи естафетах. Окремо збірні 5-их, 6-их та 7-их класів змагались у влучності, швидкості та спритності. Кожна команда проявила себе з найкращої сторони, всі учні підтримували та вболівали один за одного. Дітям було дуже цікаво спробувати свої сили в нових естафетах.

На нагороджені, почесними грамотами і подарунками були відзначені кращі вчителі фізичної культури та школярі-спортсмени які є переможцями та призерами змагань міжнародного рівня.

Команди які посіли І, ІІ та ІІІ місця були нагороджені кубками та цінними подарунками, а також подарунки на згадку отримали всі школи учасники «Challenge Fest».

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів