«Cool Games» на Волині

1365

На виконання плану спортивно-масових заходів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України на 2021 рік, наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації від 15.04.2021 р. № 131 з 26 по 28 квітня у м. Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

Учасниками обласного етапу стали понад 200 учнів з 21 команди від сільських, селищних, міських територіальних громад Волинської області.

Під час урочистого відкриття учасників та їх представників привітали заступник начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін, які відзначили, що запровадження Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України заходів за програмою «Cool Games» у навчальний процес закладів загальної середньої освіти сприятиме формуванню у школярів стійкої мотивації до занять фізичною культурою і спортом, створює передумови для формування життєво необхідних рухових дій, умінь і навичок для збереження власного здоров’я.

З метою об’єктивного визначення переможців, які представлятимуть Волинь на Всеукраїнському етапі, змагання відбувались за коловою системою, окремо у кожному з трьох дивізіонів.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» переможцями і призерами у комплексному заліку стали:

І віковий дивізіон:

  1. Комунальний заклад загальної середньої освіти “Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради”
  2. Підгайцівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія” Луцького району Волинської області
  3. Опорний заклад загальної середньої освіти “Прилісненський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області”

ІІ віковий дивізіон:


  1. Підгайцівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія” Луцького району Волинської області
  2. комунальний заклад загальної середньої освіти “Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради”
  3. Маневицький ліцей №2 Маневицької селищної ради Волинської області

ІІІ віковий дивізіон:

  1. Підгайцівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія” Луцького району Волинської області
  2. комунальний заклад загальної середньої освіти “Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради”
  3. Опорний заклад «Колківський ліцей» Колківської селищної ради Волинської області

Переможці і призери у комплексному заліку отримали кубки та грамоти відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

Коментарі

коментарів