Фінал ХХІ чемпіонату міста Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО

60

18 квітня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулись фінальні матчі ХХІ чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО під егідою Футбольної асоціації студентів Києва.

Участь у чемпіонаті, який розпочався у жовтні цього навчального року, взяли команди 8 столичних вишів, які грали у двох підгрупах. Група А: КНУБА, НУБіП України, КСУ ім. Б. Грінченка, УДУ імені Михайла Драгоманова та група Б: НУФВСУ, НУХТ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, НАУ.

У фінальних протистояннях зустрілися чотири команди фіналісти, які боролися за звання чемпіонів – господарі майданчику (НУФВСУ), Національний університет харчових технологій (НУХТ), Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА), Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України).

Першими, у боротьбі за ІІІ місце, на майданчику зустрілися команда «Будівельник» (КНУБА) та команда НУБіП України. Хлопці грали дуже заповзято, не поступаючись один одному. Але на останніх секундах першого тайму Будівелькам вдалось відкрити рахунок.

Другий тайм був не менш напруженим і в результаті останній гол був за командою КНУБА і з рахунком 2:0 бронзові нагороди поповнили скарбничку КНУБА.

За І місце змагались команди НУФВСУ та НУХТ. Впродовж двох таймів команди тримали в напруженні до останнього. Перший тайм завершився голом на користь господарів – команди НУФВСУ. Другий тайм також розпочався з голу на їх користь. Потім команда НУХТ взяла реванш – забивши 2 м’ячі поспіль, і в результаті матч закінчився в нічию – 2:2. Але як в будь-якій грі чемпіоном має стати лише один, тож в результаті серії пенальті з рахунком 8:9, володарями золотого кубку ХХІ чемпіонату Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО 2023-2024 року стала команда Національного університету харчових технологій.

Нагороджували переможців та призерів чемпіонату організатори та почесні гості: Вадим Місюра президент Футбольної асоціації студентів Києва, Ігор Кочетов – президент Асоціації футболу міста Києва, Ольга Борисова – проректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення КФВС МОН, Руслан Хоботов – голова Федерації футзалу міста Києва та Олександр Трофименко – заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Також за відмінну роботу були відзначені представники суддівського корпусу – арбітри фінальної частини чемпіонату: Владислав Ващенко, Кравченко Максим та спостерігач арбітражу фінальних зустрічей Руслан Хоботов.

Щиро вітаємо переможців, призерів та всіх учасників чемпіонату і бажаємо влучних голів та впевнених перемог у майбутніх змаганнях.

Висловлюємо щирі слова вдячності організаторам змагань: Футбольній асоціації студентів Києва, ректорам та завідувачам кафедр фізичного виховання університетів, що приймали відбіркові тури, тренерам команд за наполегливу працю у вихованні студентів та всім, хто долучився до проведення чемпіонату.

Низький уклін Захисникам України, завдяки яким є змога тренуватися, змагатися та перемагати у спортивних заходах. Віримо в спільну Перемогу!