Фінальні змагання першості Білоцерківського району з волейболу

2524

23 березня в чудовій спортивній залі Поправського НВО відбулися фінальні змагання першості Білоцерківського району з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

Фіналу передували зональні змагання в яких взяли участь 16 команд дівчат та 18 команд юнаків, які змагалися в чотирьох групах, переможці  яких і прибули до Поправської школи щоб позмагатися та визначити кращих спортсменів району.

На урочистому відкритті змагань були присутні: сільський голова Іван Кабула, директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької школи Ганна Яценко, директор Поправського НВО Інна Стукалюк, які привітали учасників і учасниць змагань зі спортивним святом та побажали перемог. За  вагомий  особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту подякою було відзначено місцевого мецената Олександра Падалку.

Серед команд дівчат непереможними були вихованки тренера ДЮСШ  та вчителя Віктора Горчинського – дівчата Озернянської школи. Срібні медалі здобули вихованки тренера ДЮСШ та вчителя Василя Шегди – учениці Поправського НВО. За третє місце та бронзові медалі змагалися учениці Узинської ЗОШ № 1 (вчитель Віктор Павлієнко) та Узинської ЗОШ № 2. Перемогу здобули спортсменки Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сергій Сапожник).

У юнаків перемогу здобули вихованці тренера-викладача відділення волейболу Білоцерківської районної ДЮСШ Олександра Бочарова, спортсмени Дроздівської ЗОШ (вчитель Станіслав Тулуман). Срібні медалі виборола команда юнаків Фурсівської школи (вчитель Тетяна Єжова). За ІІІ місце змагалися юнаки Узинської ЗОШ № 1 (вчитель Віктор Павлієнко), та спортсмени Узинської ЗОШ № 2 (вчитель Сергій Сапожник), але удача була на боці спортсменів Узинської ЗОШ № 1, які й стали бронзовими призерами змагань.

Ведучих спортсменів в номінаціях було відзначено грамотами, а саме:

  • кращий гравець серед дівчат – Мар’яна Постоюк (Поправське НВО),
  • кращий гравець серед юнаків – Віктор Зімоглядов (Дроздівська ЗОШ)
  • кращий нападник серед дівчат – Ліна Панухнік (Узинська ЗОШ № 2),
  • кращий нападник серед хлопців – Євгеній Постолюк (Фурсівська ЗОШ),
  • кращий захисник серед дівчат – Дар’я Рязанцева (Узинська ЗОШ № 1),
  • кращий захисник серед хлопців – Максим Маліновський (Дроздівська ЗОШ).

Команди переможці змагань нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, а спортсмени переможці та призери змагань нагороджені медалями, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко, побажавши всім учасникам досягнень та перемог у спорті та в житті.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів