Команда ТНМУ посіла перше місце у турнірі з футзалу «Кубок Віталія Венгера»

128

Турнір з футзалу «Кубок Віталія Венгера» відбувся в спорткомплексі «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Нещодавно тернополянин Віталій Венгер загинув, віддав найцінніше, що мав, – своє життя, за волю та незалежність України. Відтак такий турнір друзі Героя вирішили організувати на честь його пам’яті. «Ми започаткували турнір «Кубок Віталія Венгера», який будемо проводити кожного року. Це маленька частка, що ми можемо зробити для нашого друга та побратима. Віталік своє життя частково присвятив футболу, був чемпіоном багатьох змагань, у волонтерській команді відповідав за інформаційну та спортивно-масову роботу», — каже друг Героя, волонтер, співорганізатор змагань Андрій Максим’як.

Отож, перед початком турніру спортсмени вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого воїна, друга, колегу та волонтера Віталія Венгера. А участь у футбольних баталіях взяли чотири команди: Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського, Тернопільської міської ради та команда «Друзі Віталіка Венгера (АГЧ).

В результаті перше місце посіла команда Тернопільського національного медичного університету, друге місце виборола команда Тернопільського національного технічного університету, третє місце в представників Тернопільської міської ради, четверту сходинку посіли «Друзі Віталіка Венгера».

Унікальний перехідний кубок, який був зроблений ексклюзивно для цього турніру волонтерами та військовими, зберігатиметься у команди-переможниці, в ТНМУ, до початку нового турніру, що відбудеться наприкінці лютого 2024 року.

Додамо, що Віталій Венгер був стрільцем-санітаром гірсько-штурмової роти. 51-річний чоловік з перших днів повномасштабної війни пішов захищати Україну. Загинув боєць 8 жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання у Запорізькій області. Поховали Героя-захисника на Алеї Героїв в Тернополі. У Віталія Венгера залишилися мама, дружина і двоє дітей.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів