Київ став епіцентром подій ІІ ISF WORLD COOL GAMES

561

Ось і настала довгоочікувана подія – ІІ ISF World Cool Games! Ми йшли до неї довго та наполегливо, і незважаючи на події, що останніми роками вирують у світі, пов’язаних з пандемією COVID-19 та безліччю карантинних обмежень, все ж таки вдалося пристосуватися і до нових умов, і до обмежень, але бажання бути спортивними, активними, здоровими, бути «Будь розумним, активним, творчим! Be Cool!» перевершило!

Cool Games – це спортивно-масовий захід, який не потребує спеціальної підготовки та підходить для дітей різного віку, це суто український винахід, який з кожним роком здобуває дедалі більшу армію прихильників.

І саме цього тижня столиця України – місто Київ – гостинно приймає послідовників руху «Cool Games», та має честь відкривати другі Міжнародні ISF World Cool Games! 

І вже 9 листопада Київ щиро вітав гостей з Молдови, Казахстану, Румунії, Словенії, Сербії та Чорногорії. 

Впродовж 10-11 листопада всі команди мають змогу познайомитися один з одним, поспілкуватися під час культурно-розважальних заходів, тренувань та відбіркових естафет. 

Так, 10 листопада, після змагань змішаних команд, відбулась Nations Night, де команди представили свої презентації, натхненням для яких стало культурне багатство їх країн. 

А вже сьогодні відбулась ранкова Welcome Party, де учасники пройшли «курс молодого бійця» в рамках International World Cool Games. І вже за підсумками змагального дня ми дізнаємося учасників плей-оф.

Тож з нетерпінням очікуємо завтрашнього дня, де і визначаться найкрутіші! Вперед до перемог! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів