Київ виборов першість у IV літній Гімназіаді України з тхеквондо ВТФ

1275

У Івано-Франківську з 10 по 12 лютого проходили фінальні змагання IV літньої Гімназіади України з тхеквондо ВТФ. Участь у змаганнях, які проходили на базі спортивного комплексу «Олімп», брали школярі  2004-2006 років народження. Змагання проводилися з метою відбору учнів до участі у змаганнях ХІХ Всесвітньої літньої Гімназіади, що відбудеться у травні цього року у Нормандії (Франція), тож мотивація у юних спортсменів була фантастично високою.  Участь в змаганнях  взяли представники 13 областей України та м. Києва, а це 36 хлопців та 26 дівчат.

Тож за підсумками триденного «бойового» марафону беззаперечним лідером загальнокомандного заліку стали представники столиці. Команду міста Києва представляли аж 18 спортсменів, 13 з яких виступали в розділі «керугі», а 5 юних спортменів демонстрували свої здібності в розділі «пумсе». У доробку киян просто таки гросмейстерський показник у 635 очок.

Призерами Гімназіади стали

Юнаки:

І місце – Іван Шишков

ІІ місце – Олег Плакса

Дівчата:

І місце – Вікторія Лавренюк

ІІ місце – Ксенія Лавренюк

ІІІ місце – Аліна Харченко

Парні виступи:

І місце – Іван Шишков – Ксенія Лавренюк

ІІ місце – Олег Плакса – Аліна Харченко

В розділі «керугі» золото Гімназіади України взяли:

Даниїл Хаммерман (48 кг)

Теймур Саіді (55 кг)

Владислав Зеленко (63 кг)

Данило Тарасенко (73 кг)

Карина Іванова (49 кг)

Уляна Куц (63 кг)

Почесне друге місце загальнокомандного заліку зайняли представники Волинської області – 305 очок. За підсумками вирішальних сутичок на п’єдистал пошани піднялися: Олександр Боліщук, який здобув срібну нагороду; Олександра Микитина та Єлизавета Москович вибороли бронзові нагороди.

А третє місце вибороли тхеквондисти з Хмельницької області – 185 очок. Призерами стали: ІІ місце – Марія Мельничук та Марія Романенко; ІІІ місце – Дмитро Янків та Микола Матковський.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів