Маріуполь: цікаві ігри з міні-футболу

1820

На футбольному полі Приазовського державного технічного університету міста Маріуполя відбулися змагання з міні-футболу Спартакіади закладів професійної освіти Південної зони Донецької області.

В змаганнях взяли  участь 8 команд. П’ять юнаків з кожної команди декілька днів демонстрували на майданчику досконалу техніку ведення м’яча, влучні паси та сильні удари по воротах, свої вміння у володінні та  відбору м’яча. Командний дух, велика жага до перемоги дали можливість гравцям легко витримувати високий темп гри.

За підсумками всіх ігор переможцем змагань стала  команда Вищого металургійного  училища (ПТУ№99), срібним призером змагань була визнана  команда Центру професійно-технічної освіти (ПТУ№3), почесне третє місце вибороли гравці команди Професійного ліцею автотранспорту (ПТУ№ 64).  

Переможці та призери були нагороджені  дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, грамотами, медалями та кубком Маріупольського управління ФКС, призами від спонсора змагань – торгової марки «ПРОДРЕЗЕРВ».

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів