Методична секція викладачів фізичної культури ЗПО пройшла у столиці

1772

На базі навчального закладу Вищого професійного училища №33 м. Києва відбулась заключна в цьому навчальному році міська методична секція викладачів фізичної культури закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва. Участь в роботі методсекції взяли викладачі 23 навчальних закладів профтехосвіти столиці, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Артамонов Володимир Олександрович, помічник керівника Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігнатко Олександр Андрійович, методист Навчально-методичного кабінету професійної освіти у м. Києві Буйновський Віктор Вікторович, представник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Лосєв Володимир Петрович.

Відкрив роботу методичної секції методист НМК ПТО у м. Києві Буйновський Віктор Вікторович, оголосивши план роботи, він надав перше слово директору училища Наконечному Петру Семеновичу.

Заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Артамонов Володимир Олександрович ознайомив присутніх з основними напрямками роботи КФВС МОНУ, продемонстрував відеопризентацію з основними досягненнями проведеної роботи серед учнівської молоді, про впровадження нових цікавих ігор в заняття фізичною культурою та проведення спортивних заходів в майбутньому.

Учасники методичної секції стали свідками яскравого спортивного заходу «Богатирські ігри», що був проведений в училищі за ініціативи викладача фізичної культури Вищого професійного училища №33 м. Києва Лаштура Олексія Анатолійовича. Це було цікаве дійство. Богатирі перекидали великі колеса, штовхали штангу, переносили гирі та тягли легковий автомобіль. Змагання проходили яскраво в напруженій, емоційній боротьбі. Глядачі та вболівальники щирими оплесками нагороджували учасників. По закінченню випробувань усі юнаки були нагороджені дипломами, а переможець та призери отримали медалі.

Далі засідання продовжилось аналізом проведення «Богатирських ігор». Виступаючи емоційно відмічали високий рівень підготовки заходу та учасників, вивірений підбір випробувань для змагань, після чого присутні ознайомились зі спортивною базою Вищого професійного училища №33 м. Києва.

Подякувавши керівництву за теплий прийом та проведений цікавий спортивний захід, учасники завершили роботу методичної секції викладачів фізичної культури закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

Бажаємо усім творчої наснаги у наступному навчальному році.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів