Міжнародний день студентського спорту відзначили на Київщині

894

20 вересня 2021 року у трьох закладах вищої та 17 закладах фахової передвищої освіти Київської області були проведені заходи Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту, до яких долучилося близько 1500 студентів.

Обласний захід до Міжнародного дня студентського спорту пройшов в м. Ірпені на стадіоні Університету державної фіскальної служби України.

У святі прийняло участь більше 150 студентів закладів оствіти області, зокрема з Українського гуманітарного інституту, інститутів спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації, економіки оподаткування та митної справи; Ірпінського фахового коледжу економіки та права.

Під час урочистого відкриття присутніх привітали: заступник директора з навчально-методичної роботи ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації університету Юрій Сергієнко, заступник начальника Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Чигирина та Валерій Терещенко – завідуючий кафедрою теорії і методики фізичної культури Українського гуманітарного інституту, який протягом багатьох років передає свій багатющий спортивний досвід студентській молоді.

Одразу після відкриття учасники свята пробігли задля розминки коло по стадіону та стали учасниками запальної руханки. Потім почалися змагання з легкої атлетики, підтягування на перекладині, стрибки на скакалці, цікаві естафети. Після закінчення змагань всі переможці та активні учасники свята отримали нагороди і з гарним настроєм пішли продовжувати навчальний процес.

Також спортивне свято відбулося у Білоцерківському національному аграрному університеті. 115 юнаків та 116 дівчат взяли участь у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільному тенісі та легкоатлетичному кросі.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів