Міжуніверситетський волейбольний турнір «Меморіал Володимира Юричка»

51

19 квітня у гостинних стінах спорткомплексу Національного медичного університету імені О. О. Богомольця був проведений Міжуніверситетський волейбольний турнір «Меморіал Володимира Юричка».

Володимир Юричка – студент Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (2011-2014), активіст студентської революції в НМУ (2014), вояк 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар». Лицар ордена «За мужність» ІІІ ступеня. Був учасником захисту Майдану протягом усього часу протесту, включно з подіями на вулиці Грушевського, співзасновником Наукової сотні Майдану – однієї з перших, що з’явилися в грудні 2013. Був активістом Ініціативної групи «Відродження НМУ», брав активну участь у незалежних громадських ініціативах, «мозкових штурмах» і дебатах зі створення Програми розвитку традицій і інновацій в НМУ «Новації 7». Займав активну громадську позицію щодо забезпечення рівності прав бути обраним для незалежних кандидатів у ректори НМУ.

Під час формування добровольчого батальйону «Айдар» записався добровольцем, пройшов тренування. Від травня 2014 – медик-доброволець батальйону «Айдар». Працював санітаром на передовій, пізніше – помічником кулеметника. У липні-серпні став кулеметником розвідувально-диверсійного загону. Загинув у бою з терористами 13 або 14 серпня 2014 року разом з іншими солдатами «Айдару». За інформацією на сайті Міністерства оборони України, загинув 16 серпня «в ході виконання бойових завдань, вогневого зіткнення, обстрілів позицій з БМ-21, артилерії та мінометів».

Цьогоріч десята річниця загибелі Героя України та VII волейбольний турнір його пам’яті.

На турнірі пам’яті Володимира зустрілись чотири команди: господарі майданчику (НМУ ім. О. О. Богомольця), Київського національного університету технологій і дизайну (КНУТД), Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) та Національного авіаційного університету (НАУ).

Відкриття змагань провів ректор НМУ імені О. О. Богомольця, професор Юрій Леонідович Кучин. З вітальним словом виступила деканка педіатричного факультету, на якому навчався Володимир Юричко, професорка Виговська Оксана Валентинівна. Також до вітань команд-учасниць долучився начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Ілліч Бобровник.

Перед початком змагань всі учасники заходу вшанували пам’ять Володимира Юричка та інших студентів і випускників медичного університету, які загинули в боях за Україну, хвилиною мовчання.

Після урочистостей розпочався турнір. В попередніх зустрічах зустрілись команди НАУ та КНУБА, де перемогла команда КНУБА і НМУ ім. О. О. Богомольця та КНУТД, переможцем цієї зустрічі стала команда НМУ ім. О. О. Богомольця.

У фінальних іграх за ІІІ місце зустрілись команди НАУ і КНУТД, перемогла команда НАУ.

За І місце змагались команди НМУ ім. О. О. Богомольця та КНУБА, де перемогла команда КНУБА.

В результаті зіграних матчів місця розподілились наступним чином:

І місце – команда КНУБА,

ІІ місце – команда НМУ ім. О. О. Богомольця,

ІІІ місце – команда НАУ,

IV місце – команда КНУТД.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів!

Висловлюємо слова вдячності адміністрації  НМУ імені О. О. Богомольця за організацію «Меморіалу Володимира Юричка», за щорічне вшанування пам’яті Героя та продовження його справи.

Окремі слова вдячності колективу кафедри фізичного виховання і здоров’я, що очолює Юрій Володимирович Щербина, які започаткували проведення данного турніру.

Слава Героям!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів