Миколаївські спортсмени гідно представляють область на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

557

Всім шанувальникам спорту м. Южноукраїнська відомо, що зараз у м. Белграді (Сербія) проходять Всесвітні учнівські спортивні ігри з 15 видів спорту серед спортсменів віком від 13 до 15 років.

Раніше ми повідомляли, що до складу збірної команди України, яка приймає участь у вищеназваних змаганнях, увійшли 3 вихованця відділу розвитку дитячого та юнацького спорту спортивного комплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС!

Ми ради повідомити всім любителям спорту, що сьогодні наш земляк – Шульга Микита став срібним призером перших Всесвітніх учнівських ігор з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 52 кг!

На шляху до своєї довгоочікуваної медалі, Микита з рахунком 9:0 переміг спортсмена з Сербії та з рахунком 8:0 виграв сутичку у борця з Хорватії!!!

Зустрітися в фіналі змагань жребій пав на досвідченого спортсмена з Киргизької  Республіки. І не дивлячись на те, що наш спортсмен поступився у цій сутичці, він додав до спортивної скарбнички учнівської збірної команди України медаль за 2 місце!

Вітаємо Шульгу Микиту, його батьків, його тренерів – Карая Бутхузі та Чебанова Дениса – та загалом всю велику, дружню борцовську южноукраїнську сім`ю з цією перемогою!

Загалом учнівська збірна команда України з греко-римської боротьби просто проголомшила  своїм виступом всіх шанувальників цього виду спорту!!!

Виборовши 7 золотих та 3 срібні медалі з 10 можливих, наша команда впевнено посіла 1 загальнокомандне місце!

Можливо на цей успіх наших юних борців надихнув нещодавній виступ на Оліміпіаді – 2020 наших прославлених борців греко-римського стилю – Жана Беленюка та Парвіза Насібова, але ясно одне, що у цьому виді спорту підростає молодь, яка через деякий час буде гідно представляти нашу державу на змаганнях найвищого рівню!!!

Всесвітні учнівські спортивні ігри продовжуються, а ми з Вами продовжуємо вболівати ще за двох наших земляків – вихованців відділення спортивного орієнтування СК «Олімп» УСО Балог Владислава та Захарченко Олексія!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів