На Донеччині відбулись легкоатлетичні змагання

1531

Змагання з легкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації проходили в Краматорську не вперше. СК « Блюмінг» завжди гостинно приймає юних спортсменів на своїх майданчиках. Цього разу студенти Донбаської державної машинобудівної академії, Донбаського державного педагогічного університету, Донецького національного медичного університету та Донбаської національної академії будівництва і архітектури демонстрували свої здібності, долаючи дистанції 100м, 200м; естафету 4х100, та стрибаючи в довжину.

Змагання відбулися в чудовій спортивній атмосфері. Юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній дисципліні, демонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

Кращі результати у змаганнях показали студенти Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ) – Оспіщева Катерина (100м) – 14.2 с., Почепецький Кирило (100м) – 11.9 с., Гаценко Тетяна (200м) – 27,9с., Денисенко Євген (200м) – 25.2с., стрибках у довжину – Дудник Ганна (4.50 м), Карасьов Богдан (6.14 м) та в естафеті 4х100м. з результатами 58,3с. – дівчата, 50,6с. – хлопці.

За результатами змагань призові місця в загальнокомандному заліку між закладами вищої освіти розподілилися наступним чином: з загальною кількістю очок 486 першими стали, студенти Донбаського державного педагогічного університету (ректор Омельченко С.О.), за ними з невеликим відставанням Донбаська державна машинобудівна академія (ректор Ковальов В.Д.) – 438 очок та на третьому місці Донецький національний медичний університет (ректор Кондратенко П.Г.) – 406 очок.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту вітає переможців змагань та їх тренерів.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів