На Харківщині відбувся V обласний Форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти

1260

 29 листопада 2018 року в Харкові на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся V обласний Форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, присвячений 100-річчю позашкільної освіти України.

У роботі Форуму взяли участь директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова, начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова, працівники Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», керівники та педагогічні працівники 109 закладів позашкільної освіти області.

Під час роботи Форуму розглядалися питання про здобутки та перспективи позашкільної освіти Харківщини, концептуальні засади розвитку позашкільної освіти у контексті реформування освіти, підтримку місцевою владою позашкілля в умовах децентралізації, обговорені питання організації туристсько-краєзнавчої роботи в закладах позашкільної освіти Харківщини.

Начальник відділення (філії) Олена Кривенцова виступила з доповіддю «Стан та перспективи розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Харківської області».

У рамках заходу відзначено педагогічних працівників закладів позашкільної освіти відзнаками Міністерства освіти і науки України та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів