На Київщині пройшов чемпіонат України з гирьового спорту

870

16-17 жовтня 2021 року в м. Бориспіль Київської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту за правилами ФГСУ серед учнів закладів загальної середньої освіти і ДЮСШ. 

Змагання проходили з дотриманням протиепідемічних заходів на  спортивній базі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи відповідно до календарного плану і при підтримці Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Відкрив змагання начальник Київського обласного відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ільченко, головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Євген Биков. У програмі відкриття відбувся виступ групи «Черлідінг» Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Учасників змагань в селекторному режимі поздоровив мер міста Бориспіль Володимир Борисенко, який у цей час був у відрядженні.

Змагання проводилися в напрочуд дружній та емоційній атмосфері. Перше місце в командному заліку виграла команда учнів Київської області. Друге місце у потужної команди Луганської області. На третьому місці команда Черкаської області.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів