На Київщині відбулася Панельна дискусія «Стратегічні підходи до реформування та розвитку фізичної культури і дитячо-юнацького спорту в системі освіти області»

577

26 серпня 2021 року у м. Бориспіль на базі дитячо-юнацької спортивної школи була проведена панельна дискусія «Стратегічні підходи до реформування та розвитку фізичної культури і дитячо-юнацького спорту в системі освіти області» в рамках діалогової платформи педагогічних працівників Київської області «Освіта Київщини: Виклики. Стратегії. Трансформації». 

На заході були присутні 85 осіб – директори ДЮСШ, вчителі фізичної культури, представники федерацій з видів спорту місцевих територіальних органів управління освітою в об’єднаних територіальних громадах, Олімпійського комітету та почесні гості.

Під час роботи панельної дискусії учасники обговорили питання  розвитку фізичного виховання в системі освіти Київської області.

Так, Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Вадим Стеценко озвучив стратегічні підходи до реформування та розвитку фізичної культури і дитячо-юнацького спорту в Україні, а Бориспільський міський голова Володимир Борисенко – розповів про розвиток даного напряму роботи на місцевому рівні.

Відбулася конструктивна та предметна розмова щодо подальших напрямів практичної реалізації визначених заходів.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів