На Київщині завершився Міжнародний боксерський турнір

3423

22-24 березня в місті Переяслав-Хмельницький відбувся Міжнародний турнір з боксу «Молодь Переяславщини» серед юнаків, в якому брали участь спортсмени з України, Німеччини та Литви.

В змаганнях приймали участь і вісім вихованців відділення боксу Васильківської районної дитячо-юнацької школи відділу освіти РДА. Команду до змагань готував тренер-викладач відділення боксу ВР ДЮСШ Яровий Іван Геннадійович.

Хлопці показали хороший результат і в усіх вікових групах завоювали медалі. Сябренко Максим у ваговій категорії 41.5 кг серед юнаків 2005-2006 років народження та Стасюк Євген (в\к 53 кг) серед хлопців 2009 р.н. вибороли треті  місця та бронзові нагороди.

Маємо також дві срібні медалі: Цацбк Арсен –вагова категорія 43 кг серед юнаків 2007-2008 р.н. та Литвинюк Кирило- серед юнаків 2009 р.н. у ваговій категорії 42 кг.

На відмінно виступив на змаганнях Тамоян Юрій завоювавши золоту медаль у ваговій категорії 63 кг, серед юнаків 2003-2004 р.н., який гідно пройшов шлях до фіналу, а в фіналі здобув дострокову перемогу. Судді мусили зупинити бій в першому раунді, із-за явної переваги боксера.

Вітаємо тренера та боксерів, із завойованими медалями на міжнародному турнірі!

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів