На Миколаївщині серед школярів відбулися зональні змагання з тенісу настільного

425

Зональні змагання з тенісу настільного в рамках сімнадцятої спартакіади спеціальних шкільних закладів відбулися в Миколаєві. Через карантинні обмеження змагання організували у двох містах — Миколаєві та Вознесенську.

Під час урочистого відкриття змагань учасників та гостей привітали:

Начальник Миколаївського обласного відділення КФВС МОН Олександр Кулішов,

директор Миколаївської ДЮСШ для осіб з інвалідністю Євген Воробйов,

директор благодійного фонду “Центр Волонтерів” Юрій Альбещенко.

Змагання організовані по круговій системі — всі команди грають одна проти одної. Спортивні колективи складаються з двох хлопців та дівчини.

“Змагання починає перша ракетка хлопців, потім грають дівчата. Завершальну гру грають другі ракетки хлопців. Після перших двох зустрічей рахунок може бути 2:0 на користь однієї з команд, але для того, щоб діти показали свої можливості, були зацікавлені в цьому виді спорту, ми даємо можливість зіграти всім діткам, незважаючи на рахунок зустрічі”, – розповіла головна суддя змагань Ірина Смоленська.

Грають три сети до 11 очок. У випадку нічиєї матч триває до різниці у два очки.

Організатори спартакіади – Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Змагання організували на базі дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, яка спеціалізується, зокрема і на настільному тенісі.

“Діти приїхали з області, з міста, спеціальні школи. Дітки намагаються показати результати. Ми маємо сьогодні три групи, також три групи займаються сьогодні у Вознесенську. По три підлітки в команді. Якщо це шість команд, то це 18 підлітків”, – розповів директор Дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Євген Воробйов.

Переможцями та призерами змагань стали:

І місце – КЗ ” Новопетрівська спеціальна школа”: Поповець Ігор, Гурковський Максим, Коцулим Анастасія, директор Наталія Луцик, представник Владислав Почтаренко та КЗ ” Широколанівська спеціальна школа”: Кибалюк Дмитро, Орел Андрій, Михалицька Світлана, в.о. директора Світлана Шпак, представник Лонгін Чорній;

ІІ місце – КЗ “Миколаївська спецільна школа №3”: Рассказов Олександр, Рассказов Микола, Макарова Вікторія, директор Світлана Воробйова, представник Анатолій Павелко; та КЗ “Вознесенська спеціальна школа”: Сич Богдан, Орлова Анастасія, Дамаскін Арсен, директор Наталія Хоронжук, представник Ірина Дем’янова;

ІІІ місце – КЗ “Миколаївська спеціальна школа №2”: Вахнован Аміна, Запорожченко Олег, Гуляєв Марк, директор Анатолій Ковтун, представник Віра Пяткіна, та КЗ ” Рацинська спеціальна школа”: Бабенко Артем, Мединюк Данило, Бадилова Кармеліта, директор Олександр Фікс, представник Геннадій Сабецький.

Змагання проходили в дружній обстановці.

Попереду учнів спеціальних шкіл чекають спортивні баталії на ігрових майданчиках з баскетболу та міні-футболу.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів