На Сумщині відбулась нарада фахівців фізичної культури закладів освіти

1314

28 березня 2019 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулося засідання президії Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

В президії взяли участь завідувачі кафедрою фізичного виховання, голови спортивних клубів закладів вищої освіти ІІІ-ІV р.а. та керівники фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ р.а. На засіданні розглядалися питання: про підсумки участі у Спортивних іграх України закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, про підготовку та участь збірних команд області у ХІV літній Універсіаді України, про зміст, форми і засоби фізичного виховання учнів ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг», про проведення комплексних спортивно-масових заходів серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області, а також проблемні питання у вище зазначених закладах.

Начальник обласного відділення (філії) Владислав Маслов ознайомив присутніх з підсумками участі збірних команд області у Зимовій Універсіаді України 2019 року де Сумська область стала першою у загальнокомандному заліку.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

 

Коментарі

коментарів