На Волині стартувала Спартакіада серед ЗЗСО обласного підпорядкування

1725

З метою ефективної взаємодії з суб’єктами олімпійського руху в області, Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН спільно з відділенням НОК України у Волинській області започаткували проведення Спартакіади Волині серед закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

До програми Спартакіади включено найбільш популярні серед учнівської молоді види спорту, зокрема, волейбол (юнаки, дівчата), баскетбол (юнаки), легкоатлетичний крос, міні-футбол (юнаки, дівчата) та фізкультурно-патріотичну гру «Джура» («Сокіл»).

 

Перший вид Cпартакіади, змагання з волейболу, відбувся з 23 по 24 лютого 2019 року на базі Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради, в якому взяли участь шість закладів загальної середньої освіти, в тому числі три заклади, учасники «Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти».

Під час урочистого відкриття, учасників та педагогів привітали: начальник Волинського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, член президії відділення НОК України Олександр Манахін, заступник директора ліцею Володимир Кабанов, учасники художньої самодіяльності закладу.

Змагання відбулись у цікавій і захоплюючій боротьбі, тому сприяло і те, що у кожній команді на майданчик виходили юнаки і дівчата в пропорції 50х50.

За підсумками дводенної боротьби перемогу вибороли ліцеїсти Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, друге місце посіли школярі Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти», третє – Княгининівського ліцею Волинської обласної ради.

 

Слід зазначити, що з однаковими показниками наступні місця посіли господарі змагань, учні Волинського наукового ліцею-інтернату, Люблинецького ліцею та Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради. Переможці і призери змагань нагороджені кубками  і дипломами Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, а всі учасники наборами літератури на олімпійську тематику від відділення НОК України у Волинській області.

 

В рамках проекту, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, член президії відділення НОК у Волинській області Олександр Манахін запропонував школярам, учасникам Cпартакіади, долучитись до науково-дослідницької роботи в галузі олімпійського руху та олімпійського спорту. Він наголосив, що за результатами своїх досліджень учні можуть презентувати свої роботи у Всеукраїнському та Міжнародному центрах олімпійських досліджень.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів