На Волині підняли Олімпійський прапор

585

З нагоди відкриття XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю в обласному центрі Волині замайорів олімпійський стяг. 

В урочистостях з нагоди підняття Олімпійського прапора, які організували Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України спільно з відділенням НОК України у Волинській області, взяли участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступник голови Волинської обласної військової адміністрації Юрій Гупало, перший заступник голови Національного Олімпійського комітету України у Волинській області, депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук, спортсмени, тренери та громадськість.

У словах привітання представники влади наголошували на важливості участі юних спортсменів в спортивно-масових заходах такого рівня. Зокрема, як зазначив Юрій Поліщук – «Українці, попри війну, продовжують змагатися на міжнародній спортивній арені та завойовувати медалі для своєї країни. Цим ми на весь світ показуємо, яка ми сильна і незламна нація. Вірю, що наші юні спортсмени здобудуть перемогу і на цих змаганнях, а ми – перемогу у війні».

До привітань долучилися і вихованки відділення художньої гімнастики КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» привітали присутніх художнім виступом на патріотичну тематику.

У змаганнях, що відбуваються у словацькому місті Банська Бистриця беруть участь і троє юних волинських спортсменів – Артем Черкашин (легка атлетика), Станіслав Корчмелюк (дзюдо) та Іван Гарбарчук (плавання). 

На XVI Європейському юнацькому олімпійському фестивалі юнацька збірна України представлена 46-ма спортсменами у 6-ти з 10-ти видів спорту – у легкій атлетиці, велоспорті, спортивній гімнастиці, дзюдо, плаванні та бадмінтоні.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів