Нарада з представниками закладів фахової передвищої освіти міста Києва

483

11 і 12 вересня представники Київського міського відділення КФВС МОН в два етапи провели нараду з керівниками фізичного виховання та головами циклових комісій закладів фахової передвищої освіти міста Києва. Під час наради були обговорені ряд актуальних питань щодо проведення фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи зі студентами в 2023/2024 навчальному році. 

Перш за все обговорили плани проведення заходів зі студентами з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту. 20 вересня був визнаний Міжнародним днем студентського спорту рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 2015 році, що відбулася в Парижі. Ця подія святкується у численних країнах світу та в Україні.  Тому для столичних вишів, технікумів та коледжів безумовно важливо провести цей день зі студентами в активному русі, створити різноманітні спортивні локації, позмагатися в естафетах і залучити студентів до загальних руханок. 

 

Ці заходи будуть проводиться в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» з метою широкого залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я студентської молоді та популяризації і подальшого розвитку видів спорту та рухової активності серед студентів.

Також під час наради присутніх ознайомили з новими проектами, розробленими і запровадженими Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Серед них онлайн платформа Active youth, що в майбутньому допоможе не лише заявлятись до участі у студентських змаганнях, але і формувати рейтинги закладів освіти, спираючись на активність і досягнення студентської молоді у фізкультурно-оздоровчих заходах і змаганнях з видів спорту різного рівня. Крім того, викладачів запросили активно долучатися до проєкту “Активний простір – Шлях до успіху”, що розповідає про важливий внесок осіб, які докладають максимальних зусиль для розвитку та популяризації фізичної культури, рухової активності та спорту. Героями проекту можуть стати як студенти так і викладачі закладів освіти столиці.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів