Підбито підсумки Тижня спорту Дніпропетровщини з нагоди Дня Європи

574

Протягом 16-21 травня 2022 р. були проведені різноманітні заходи.

У відбіркових змаганнях II онлайн Спортивних іграх серед закладів професійно-технічної освіти взяли участь 207 учнів та учениць з 36 навчальних закладів, які змагалися з стрибків зі скакалкою серед дівчат та відтискання від підлоги з оплесками серед юнаків. Право взяли участь у фіналі вибороли команди 12 закладів.

В онлайн Чемпіонаті серед школярів з шахів взяли участь 67 учасників. Перше місце виборола команда НВК № 71, на другому НВК-Ліцей № 100, на третьому Гімназія № 12 – всі з м. Дніпро.

Протягом тижня до відділення надходили відеоролики онлайн Чемпіонату області серед школярів різних вікових груп з черлідингу, челенджу серед вихованців ДЮСШ та флешмобу серед ЗЗСО, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

В Придніпровському ліцеї мережі олімпійської освіти Червоногригорівської ОТГ на призи Заслуженого тренера України Чауса Володимира Григоровича за участю батьків та представників місцевої влади відбулись офлайн змагання з багатоборства “Олімпійський дует”, в яких змагались пари, дівчина та юнак, з настільного тенісу, бадмінтону та пляжного волейболу. 

Абсолютним переможцем змагань стала пара Ксенія Рожкован, Сергій Бутурлін, срібло у пари Оля Мадай, Давид Топтаев, бронза у Кіри Мадай, Андрія Ляшенка.

Турнір відбувся за підтримки Дніпропетровських обласних відділень НОК України, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, Олімпійської Академії України. 

Спонсори та меценати надали пам’ятні призи гостям, учасникам, переможцям і призерам змагань, серед яких олімпійські календарі та атрибутика, скакалки, волейбольні, футбольні м’ячі, грамоти, медалі, кубки.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів