Покровськ: визначено переможців обласних зональних змагань «Козацька наснага»

1676

Відповідно до Положення про Всеукраїнські спортивні ігри серед учнів  закладів професійної освіти України 15–16 березня 2018 року на спортивній базі Покровського професійного ліцею відбулися обласні зональні змагання «Козацька наснага», участь у яких взяли вихованці чотирьох навчальних закладів: Гірницького професійно-технічного училища, ДНЗ «Білецький професійний ліцей», Авдіївського професійно-технічного училища, Покровського професійного ліцею.

Команди учасників продемонстрували велику жагу до перемоги та силу волі. Усі хлопці виявилися швидкими, витривалими та спритними. Дух переможця був присутній у кожного. Організатори заздалегідь потурбувалися щодо програми змагань. Усі конкурси були направлені на зміцнення здоров’я, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку учасників, підвищення соціальної активності, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу та збільшення рухової активності.

Атмосфера змагань була напруженою та захоплюючою. Вболівальники та представники головної суддівської колегії, які слідкували за проведенням ігор, були задоволені високим темпом та емоційністю, спритністю та витривалістю спортсменів. Більш вдалими цього разу виявилися учні Покровського професійного ліцею (директор Л. Ханжин), які і візьмуть участь в обласних фінальних змаганнях у Краматорську
10 квітня 2018 року.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає команду Покровського професійного ліцею, керівника фізичного виховання В. Суліму та висловлює подяку директору навчального закладу Л. Ханжину за створення умов для навчання і занять спортом.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів