Рівне стало епіцентром «Challenge fest» 2021 року

1028

«Challenge fest» – спортивно-масовий захід, організований Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України і Українською федерацією учнівського спорту прокотився цими вихідними по всій Україні. Своєрідною столицею дуже крутого фестивалю стало місто Рівне та парк реконструкцій «Оствиця». У рамках івенту учням було запропоновано прийняти виклик один від одного у таких видах, як: бадмінтон, веслування на байдарках, Cool Games, у зовсім новенькому виді рухової активності Cool Race, стрільба з лука, тхеквондо, кросфіт та метання. Зазначимо, що охочих «почелленджувати» було чимало, понад 200 учнів із 11 територіальних громад Рівненської області з 20-ти шкіл і закладів професійної освіти міста-господаря фестивалю. Крім зазначених активностей, присутні мали змогу насолодитися показовими виступами творчого колективу Рівненського міського Палацу дітей та молоді, фантастичними трюками і витривалістю юних вихованців Школи козацьких єдиноборств «Роксоланія», представників Рівненської обласної асоціації тхеквондо та ін. Також в рамках фестивалю дітям було запропоновано і розважальні активності – VR-атракціони та «серф-родео».

Підбадьорити учасників івенту приїхали й поважні гості. Заступник міністра освіти і науки Артур Селецький, заступник голови облдержадміністрації Сергій Гемберг, міський голова міста Рівне Олександр Третяк голова Комітету з фізичного виховання та спорту Вадим Стеценко.

  • Мені дуже приємно, що цьогоріч «Challenge fest» проходить у моєму рідному місті Рівне і я маю змогу побачити на власні очі, яка чудова і активна молодь зростає саме тут. Бажаю усім вам насолодитися цим днем і, звичайно, перемог, – зазначив заступник міністра освіти і науки Артур Селецький.

У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Сергій Гемберг побажав учасникам відмінно провести фестиваль і розповісти про це своїм друзям та знайомим.

  • Дуже круто, що цей фестиваль поєднав у собі такі напрямки як спортивне, культурне та патріотичне виховання. Бажаю учасникам у такій крутій компанії однолітків відмінно провести своє дозвілля і залучити до нього своїх друзів, – сказав Сергій Гемберг.

Міський Голова міста Рівне Олександр Третяк відзначив важливість занять спортом для молоді, адже це виховує тіло, розум та здорову конкуренцію.

  • Усі ви знаєте, що людським прогресом рухає конкуренція. І спорт – це один з найяскравіших її проявів, адже він загартовує людину як фізично, так і морально. Бог нам тіло, яке може витримати будь-які випробування і сьогодні на виступах наших козаків, які ходили по битому склу, витримували надважкі навантаження у цьому переконалися. Тож бажаю вам надихнутися сьогоднішнім фестивалем і завжди бути активними, як на змаганнях, так і у повсякденному житті, – привітав присутніх Олександр Третяк.

На завершення голова Комітету з фізичного виховання та спорту Вадим Стеценко відзначив, що саме цим фестивалем в Україні стартує новий спортивний сезон 2021–2022 навчальних років серед учнівської молоді.

  • Саме сьогодні рухові активності проходять у всіх регіонах нашої країни, тому я вітаю не лише Рівне, а й усю Україну. Я радий, що саме Рівне стало господарем цьогорічного «Challenge fest», адже ми маємо таких чудових учасників і таку мальовничу локацію. Бажаю вам насолодитися драйвовою атмосферою цього фестивалю, здоров’я та перемог, – підсумував Вадим Стеценко.

Також у рамках івенту були нагороджені переможці загальнокомандного заліку Літньої та Зимової Гімназіад. Таким чином, були підбиті підсумки цьогорічного спортивного сезону і дано старт наступному, який обіцяє бути не менш цікавим та драйвовим.

Отже, призерами зимової Гімназіади 2020–2021 років стали такі області:

1 місце – Сумська обл.,

2 місце – Закарпатська обл.,

3 місце – Тернопільська обл.

Загальнокомандна першість літньої Гімназіади України визначалась серед трьох груп регіонів. Фінальні змагання з видів спорту третьої літньої Гімназіади України відбулися з квітня по червень 2021 року. У змаганнях взяли участь 2830 учениць та учнів віком 13–18 років, які представляли 24 області України та місто Київ. До програми входили п’ятнадцять видів спорту: бадмінтон, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивна аеробіка, стрільба з лука, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол та шахи.

У першій групі регіонів змагались збірні команди: Дніпропетровської, Київської, Львівської, Одеської, Харківської областей та міста Києва. Найкращими тут стали:

1 місце – м. Київ,

2 місце – Харківська обл.,

3 місце – Одеська обл.

Друга група регіонів була представлена командами з таких областей: Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської та Хмельницької областей. Призи отримали:

1 місце – Волинська обл.

2 місце – Івано-Франківська обл.

3 місце – Полтавська обл.

В останній – третій групі – змагання проходили серед таких областей: Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської.

1 місце – Сумська обл.

2 місце – Миколаївська обл.

3 місце – Чернівецька обл.

Висловлюємо слова вдячності керівництву Рівненської області та міста Рівного за допомогу у проведенні класного та рухливого івенту. Завдяки такій співпраці ми неодмінно заохотимо нашу молодь до активного, а головне здорового способу життя.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів