Різниця у 2 очка визначила переможця у змаганнях з волейболу ІІ Відкритої Універсіади м. Тернополя серед ВНЗ

1815

В слід за жінками в змаганнях ІІ Відкритої Універсіади міста Тернополя серед ВНЗ управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради та обласного відділення КФВС МОН України з волейболу переможці визначенні і у чоловіків.

Цього року в змаганнях прийняло участь 6 команд вищих закладів освіти області. Відмітимо що ігри були дуже цікавими нервовими та непередбачуваними. Команди були розподілені на підгрупи з яких у фінал вийшли команди Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка №1 та №2 (тренер-представник Олена Сопотницька), команда Тернопільського національного економічного університету №2 (тренер-представник Валентина Ковпак) та Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського (тренер-представник Олександр Білоуско).

Найзапеклішими вийшли фінали. У боротьбі за третє місце абсолютна перевага була на стороні господарів майданчика команди ТНПУ, адже перша партія закінчилась на їхню користь з рахунком 25:9. Але майбутні медики не здались і уже в другій партії фортуна була на їхній стороні  27:25. Визначальною у боротьбі стала різниця у 4 м’ячі 15:11 у третій партії і команда ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського вперше здобуває бронзові медалі у волейболі.

Ще більш напруженим став золотий фінал. Команди ТНПУ і ТНЕУ вже декілька років змагаються у фіналі, але фаворитами завжди залишаються чоловіки із педагогічного університету. Саме з перемоги в першій партії господарі розпочали гру 25:20, це напевно трішки розслабило їх адже в другій партії вони поступились «економістам» з рахунком 23:25. Глядачі з нетерпінням чекали завершення гри. Перевага у третій партії була на користь то одних то інших і коли з рахунком 14:11 ТНЕУ переважало всі думали що все вже вирішено, але волейболісти ТНПУ зібрались силами і змогли довести, що вони на сьогодні по праву називаються найсильнішими. Крапка в грі була поставлена на рахунку 16:14 на користь ТНПУ ім. В.Гнатюка №1.

Нагородження команд грамотами, медалями та загальнокомандними дипломами провів начальник Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України Олександр Бірюков.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів