Семінар-практикум для суддів обласного етапу фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

463

З метою впровадження інноваційних підходів до організації фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провели семінар-практикум для суддів обласного етапу фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», який відбувся 9 грудня 2021 року.

У межах семінару-практикуму вчителі практично випробували ігрову діяльність фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» та набули практичних навиків для проведення відбіркового обласного етапу змагань. На захід зібралися 25 вчителів фізичної культури, які представили 14 територіальних громад області.

На семінарі також були присутні ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла ЧЕРНІЙ, начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр АЛЕКСІЙЧУК.

Щиро дякуємо співорганізаторам, головному лектору Пагубі Миколі Миколайовичу, вчителю фізичної культури Крупецького ліцею  та всім учасникам за співпрацю та позитивні емоції!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів