Школярі з Тернополя вибороли 22 медалі на Відкритому чемпіонаті міста з греко-римської боротьби

98

Завершився Відкритий чемпіонат міста Тернополя з греко-римської боротьби серед юнаків 2011-2012 років народження. Відбувались поєдинки на килимах КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради впродовж двох днів. Учасниками змагань стали юні спортсмени-школярі з Червонограда (Львівська область), Рівного, Чорткова (Тернопільська область) та Тернополя – представники КДЮСШ з греко-римської боротьби та КДЮСШ № 1 (відділення «вільна боротьба»). Тернополяни – учні 6-7 класів – вибороли на цьому турнірі 22 медалі у різних вагових категоріях, – повідомляє Федерації греко-римської боротби міста Тернополя на своїй сторінці у соцмережах. 

Загалом, переможцями та призерами стали: 

Вагова категорія 29 кг:

1 місце – Збараський Давид (КДЮСШ м.Тернопіль)

2 місце – Карасик Володимир (м.Червоноград)

3 місце – Барабаш Назар (КДЮСШ м.Тернопіль)

Вагова категорія 32 кг:

І місце – Олексенко Владислав (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІ місце – Крилов Аксентій (м.Рівне)

ІІІ місце – Матвіїв Микола (м.Чортків)

Вагова категорія 35 кг:

І місце – Лаврів Дмитро (м.Червоноград)

ІІ місце – Топольницький Артем (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІІ місце – Дмищук Ярослав (м.Рівне)

Вагова категорія 38 кг:

І місце – Фіцай Владислав (м.Рівне)

ІІ місце – Левчик Ярослав (м.Рівне)

ІІІ місце – Береза Іван (КДЮСШ м.Тернопіль)

Вагова категорія 41 кг:

І місце – Канали Ярослав (м.Рівне)

ІІ місце – Мандибура Матвій (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІІ місце – Тарасюк Кирило (КДЮСШ м.Тернопіль)

Вагова категорія 44 кг:

І місце – Білий Роман (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІ місце – Швайчук Денис (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІІ місце – Василишин Назар (м.Рівне)

Вагова категорія 48 кг:

І місце – Дерешівський Тимофій (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІ місце – Коцур Нестор (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІІ місце – Тимошенко Дмитро (КДЮСШ м.Тернопіль)

Вагова категорія 53 кг:

І місце – Маркевич Богдан (КДЮСШ № 1 «Вільна боротьба» м.Тернопіль)

ІІ місце – Винник Олександр (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІІ місце – Завада Юрій (КДЮСШ м.Тернопіль)

Вагова категорія 59 кг:

І місце – Мацалап Станіслав (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІ місце – Сегень Олексій (м.Рівне)

ІІІ місце – Ковальчук Тимофій (м.Рівне)

Вагова категорія 66 кг:

І місце – Осадца Дмитро (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІ місце – Калинович Арсен (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІІ місце – Каняєв Арсен (КДЮСШ м.Тернопіль)

Вагова категорія +66 кг:

І місце – Рубінець Назар (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІ місце – Брянка Ілля (КДЮСШ м.Тернопіль)

ІІІ місце – Соколов Костянтин (КДЮСШ м.Тернопіль)

Організатори вистловлюють подяку тренерам команд та вихованцям, які завітали на відкритий чемпіонат м. Тернополя: Литвинчук М.О. – СК «Олімп» (м. Рівне), Худолей В.Г. – ДЮСШ № 2 (м. Червоноград, Львівська обл.), Ігор Курило – ОКДЮСШ ФСТ «Україна» (м. Чортків, Тернопільська обл.), Тетяна Сікновенко – КДЮСШ № 1 «Вільна боротьба» (м. Тернопіль).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів