Скарбничка української команди поповнилася двома срібними нагородами

1671

Український плавець Денись Кесіль виборов срібну медаль ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у аргентинському Буенос-Айресі.

На дистанції 200 метрів батерфляєм 17-річний криворожанин показав результат 1.55,89, пропустивши вперед себе лише угорця Крістофа Мілака (1.54,89).

Вітаємо спортсмена, який приніс у скарбничку збірної України перше «срібло» ЮОІ-2018. Також вітаємо тренера Дениса, Костянтина Карташова та усю Україну!

Ще одну срібну медаль у скарбничку української  команди здобуває бадмінтоністка Анастасія Прозорова, яка разом з командою Omega звиграє “срібло” ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі!

У фіналі змішаної командної першості команда 17-річної харків’янки дала справжній бій, але все ж поступилася суперникам з Alpha (110:106).

Разом з нашою Настею на другу сходинку п’єдесталу пошани зійшли Маркус Барт з Норвегії, Оскар Го з Нової Зеландії, Кім Чан Хо з Фіджи, Кунлавут Вітідсарн з Тайланду, Хуан Иньсуан з Тайвані, Леоніс Уе з Франції та Ву Ті Ан Ту з В’єтнаму.

Слід відзначити, що це перша олімпійська нагорода в історії українського бадмінтону!

А загалом за підсумками шести днів українські спортсмени завоювали 9 медалей (4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові) на Юнацьких Олімпійських іграх-2018.

Прес-служба КФВСМ МОН України

Коментарі

коментарів