Славетний український легкоатлет Валерій Борзов – гість Олімпійської вітальні

630

29 липня 2022 року в рамках відзначення Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace! відбулась онлайн зустріч «Олімпійська вітальня» з українським легкоатлетом, політичним і громадським діячем, дворазовим Олімпійським чемпіоном, срібним і бронзовим призером Олімпійських ігор, членом Міжнародного олімпійського комітету, першим президентом Національного олімпійського комітету України, першим міністром спорту України, Народним депутатом України ІІІ і ІV скликань Валерієм Пилиповичем Борзовим. 

З вітальними словами до учасників звернувся голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського Комітету України Віктор Острєцов, зазначивши, що велика честь приймати у ювілейному ефірі Вітальні такого славетного спортсмена. 

Сьогоднішня зустріч була дуже пізнавальною і цікавою. Слід відзначити, що участь в ній взяла рекордна кількість учасників, майже 80 осіб, серед яких були і юні спортсмени, і студенти, і викладачі, завідувачі кафедр вишів, науковці, тренери, видатні спортсмени і представники спортивних клубів і ФСТ, працівники і керівники відділень Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і звичайно багатьох відділень Національного олімпійського комітету України з різних куточків нашої держави. До розмови приєднався і Володимир Олексійович Ковальов – голова Комісії зі зв’язків з регіональними осередками НОК України.

Пан Валерій дуже цікавий спікер, впродовж майже двох годин він відповідав на безліч питань щодо мотивації до занять спортом та як побороти власні страхи перед виходом на змагання, відношення до екоспорту та кіберспорту, які реформи потребує наша спортивна галузь та безліч інших питань. Відповіді були дуже конструктивними, розгорнутими та наповнені власним досвідом.

Традиційно наприкінці заходу гість Вітальні визначив переможця за найцікавіше запитання. Його автором став юний киянин Ілля, який займається легкою атлетикою – стрибки з жердиною. Саме він отримує подарунок від Луганського обласного відділення НОК України за питання про те, як Валерій Борзов прийшов у спорт і визначився зі своєю спеціалізацією.

Також пан Валерій поділився своїм поглядом на важливі термінові стратегічні рішення, прийняття  яких є необхідним вже найближчим часом для збереження майбутнього спортивного олімпійського потенціалу України, і дав настанови всім присутнім та молодому поколінню, що активно бере участь у Олімпійській вітальні, побажав життєвих успіхів та перемоги України, бо в даний час все направлено на Перемогу!

Наприкінці зустрічі слова подяки всім присутнім учасникам і організаторам висловив виконавчий директор Київського міського відділення НОК України Ростислав Драпушко і подякував Валерію Пилиповичу за цікавий діалог і згоду взяти участь у заході.

Безумовно важливим є приділення в майбутньому уваги до фізичного виховання і військово-спортивної підготовки, складовою якої є патріотичне виховання, нашої молоді як одного з фундаментів сильної, вільної і успішної держави! Адже зараз всі ми спираємось на силу, витримку, винахідливість, професіоналізм і героїзм наших захисників!

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ, ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ, СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Колектив Київського міського відділення (філії) КФВС МОН висловлює щирі слова вдячності всім учасникам, гостям та організаторам заходу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів