Спортивні ігри України з міні-футболу серед студентських команд відбулись в Донецькій області

1223

24-26 квітня в місті Краматорськ на стадіоні «Блюмінг» відбулися обласні фінальні змагання Спортивних ігор України з міні – футболу серед студентів коледжів Донецької області. На урочистому відкритті студентів привітав заступник начальника Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України Максим Крилевський. Він побажав учасникам чесної боротьби, показати високий рівень спортивної майстерності та проявити індивідуальні здібності як в технічному, так і тактичному плані.

В результаті змагань золоті нагороди виборола команда Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії, другими стали студенти ВСП Костянтинівського коледжу «Луганського національного аграрного університету», третє місце посіла команда збірної коледжів міста Слов’янськ.

Переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, медалями – управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів